אנחנו יאסו

השותפים לשמחה שלכם ביום המיוחד 🤩

יאסו היא מערכת ליצירת סרטוני הזמנה והזמנות דיגיטליות לכל אירוע. באמצעות טכנולוגיה חדשנית, יאסו היא הפלטפורמה היחידה בארץ שמסוגלת לעצב ולהכין לכם את סרטון ההזמנה תוך מספר דקות בלבד (וכמובן במחיר הכי נוח שתמצאו) עם מגוון ענק של עיצובים לכל אירוע אנחנו עוזרים לאלפי זוגות ליצור סרטוני הזמנה מהממים מבלי הכבדות, כאב הראש והמרדף שיכול להיווצר כאשר עובדים עם מעצב גרפי / עורך וידאו.

מאין באנו

התחלנו בסוף שנת 2019 ממש לפני שנגיף הקורונה פרץ ועצר את כל ענף האירועים - כן כן, ממש רגע לפני התחלנו. ראינו את הצורך והביקוש מצד הלקוחות למוצר שכזה, ירוק, זול, נוח, נגיש והכי חשוב - יפה ומיוחד. בעזרת מעצבים שכל הזמן חושבים על העיצוב הבא, ובעזרת מתכנתים שדואגים לשפר ולחזק את הטכנולוגיה, אנו דואגים להישאר עדכניים בעולם האירועים והחגיגות. מאז שקמנו עזרנו ליותר מ-10,000 חוגגים לקבל ולשלוח את הסרטון הזמנה דיגיטלית שלהם לכל האורחים תוך כמה דקות בלבד!

המטרה שלנו

יאסו מורכב מצוות מדהים שקם למען מטרה אחת: לעזור לכם לעבור את כל התהליך של ההזמנות בצורה הרבה יותר נעימה ואפילו כיפית. אין סיבה שב-2023 אתם תשלמו הון על הזמנה לאירוע, אין סיבה שתמשיכו לחכות למעצב שישלח לכם אינספור סקיצות ולעבור מסע תיקונים משגע רק כדי לקבל את ההזמנה לאירוע שלכם. אנחנו נמשיך לחדש וליצור עיצובים שאתם תאהבו. עם למעלה מ-150 חוות דעת ברשתות וכל מה שאתם אומרים זה ״דבר ראשון שירות מעולה״ (זה אתם אמרתם כן?) אנחנו בטוחים שאנחנו בדרך הנכונה 😉.